
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло FLAREBOX LED/6W/230V бяло IP65
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 17.36 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Цвят | Сив |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 320 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна

LED лампи
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дърво, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
С IP44
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност