Интересна декоративна оценка
ефектен
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 19.94 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Общ светлинен поток | 420 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви на потребителите
Интересна декоративна оценка
ефектен

LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Метал, LED лампи, халогенни
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Мат, от орех
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност