
Brilagi - Лампа за картина DANAE 2xE14/40W/230V бронзов
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител.Подходящ за осветяване на картини или огледала.Крушките не са включени в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux, PICTURE LIGHT Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Метал
В наличност

Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка