
Стенна и таванна лампа сива квадратна IP54 - Ariel
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 88.68 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 16,4 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1112 lm |
| Тип | Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 16,4 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 92 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16,4 W |
| Series | IKON Redo, LINEAR Redo |
| Производител | REDO |

LED лампи
В наличност


Метал, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, рустик
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка