
Интелигентна стенна лампа черна със злато с Wi-Fi G9 - Sunrise
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 240 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,5 W |
| Стил | Други |
| Дървен декор | Бор |
| Series | WALL LIGHT Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Модерни
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност


Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност