
Brilagi -LED Външно стенно осветително тяло DOUBLERAY LINE LED/6W/230V антрацит IP54
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 665 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | DOUBLERAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност


Стенни лампи, метал, диаметър
В наличност



Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност