
36,95 €
72,27 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно настенно осветително тяло с микровълнов сензор за движение и сензор за здрач. Обхват на сензора: 2-6 м. Таймер: 30 с.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1150 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | BRICKY Brilagi |
| Производител | Brilagi |








Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност


Дърво
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност



Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка