
78,1 €
152,75 лв.
LED външен декоративен гирлянд 20xE27/1W/230V 20 м IP65 черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външен стенен осветител с PIR сензор за движение. Обхват на сензора: 6-8 m. Ниво на осветеност за активиране на сензора: < 2000 lux.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Производител | Brilagi |

230V
В наличност



Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Е слънчева
В наличност




Е слънчева
В наличност
230V
В наличност



Дърво
В наличност



Пластмаса
В наличност





Пластмаса
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

