
LED външна декоративна гирлянда 30xE27/1W/230V 16,44 m IP44 черна
История на цените
- 31.05.2026 г. - 65,7 € / 128,5 лв.
- 26.02.2026 г. - 65,7 € / 128,5 лв.
- 19.01.2026 г. - 53,31 € / 104,27 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външна декоративна гирлянда с LED крушки. Брой крушки: 30 (E27, 1W, 90 lm) + 2 резервни крушки безплатно. Цвят на светлината: топла бяла светлина. Дължина на осветената част: 15 м. Разстояние между крушките: 50 см. Гирляндите могат да се свързват помежду си, възможност за свързване до 100 м. Крушките лесно се демонтират и заменят. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба).
Спецификации
| Видове външно осветление | Висящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 30 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 2700 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Производител | SmartLED |
Препоръчва се


Модерна черна лампа за стълб за външно осветление 80 см IP44 - Rox
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Rabalux 77088 - LED соларна лампа NANTES LED/0,5W/3,7V IP65 черна
Е слънчева
В наличност
LED Соларна лампа TIRANA LED/1,6W/1,2V 600 mAh IP44 черен
Стоящи светлини, пластмаса, е слънчева
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Havana Up
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Brilagi-LED външно осветително тяло със сензор BENE LED/24W/230V 26x26 см кафяво IP54
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличност
Philips - Комплект 3x LED външни прожектори GARDENLINK LED/6W/230V 2700K IP44
Наземни светлини, 12V, 230V
В наличностБезплатна доставка
Класически външен подов аплик черен 170 см IP44 - New Orleans 1
В наличност
Класическа външна лампа черна 200 см IP44 - Хавана
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина AR70 IP44 - Duo
В наличност
Rabalux 8568 - Екстериорна лампа MARSEILLE 1xE27/60W/230V IP44 1 м
230V
В наличност
Модерна външна лампа сива 35 см IP65 - Nura
Стоящи светлини, наземни светлини, 230V
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V антрацит IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Антрацитно сива лампа за стълб 80 см IP44 опал - Rox
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Класически външен фенер черен 200 см 3 светлини IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP65 соларна - Charlene
Със сензор за движение
В наличност
Модерна външна лампа на стълб стомана 45 см IP44 - Rox
В наличност
Модерен външен прожектор за земя черен AR70 регулируем IP65 - Delux
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато с детектор за движение - New Haven
В наличност
Класическа фенеричка черна 122 см IP44 - Capital
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясало кафяв конус IP44 - Natas
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектора от неръждаема стомана IP65 регулируеми - Delux
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED външен декоративен гирлянд 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 черен
Висящи светлини, 230V
В наличност
LED Екстериорен аплик NEELY 1xE27/9W/230V 3000K IP54 антрацит
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Винтидж външна стенна лампа антично злато - Antigua Up
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност