
Синя LED стенна лампа Piccolo – Candellux Lighting
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.96 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 420 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Стил | Други |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи

Ретро, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност
Метал

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

E27, LED
В наличност