
Външна лампа стомана с гнездо IP44 - Malios с пирон за заземяване и кабелен втулка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна декоративна гирлянда с LED крушки. Брой крушки: 25 (E12, 1W, 90 lm) включително 2 резервни крушки. Цвят на светлината: топло бяла. Дължина на осветената част: 15 m. Разстояние между крушките: 60 cm. Гирляндите могат да се свързват помежду си, което позволява свързване до 100 m. Крушките могат лесно да се демонтират и подменят. Клас на защита: IP65 (подходяща за външна и вътрешна употреба).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E12 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 25 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 2250 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Производител | SmartLED |

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Дърво
В наличност
Наземни светлини, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност



Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност

Стоящи светлини, наземни светлини, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност



Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка



Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка