
Екстериорен аплик FLORENCJA 1xE27/20W/230V IP43
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Екстериорен аплик с елегантен старинен дизайн. Степен на защита: IP43. Влкючена е крушка WJ0026.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Покритие на повърхността на прожектора | Бронз |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Бежов |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Стил | Старинен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Защита срещу проникване | IP43 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 17000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Функция | LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | FLORENCJA |
| Производител | Polux |

230V
В наличност



Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, мед, 230V
В наличност

Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност



Пластмаса
В наличност




Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал



Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Висящи светлини, 230V, метал
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност