
Външен прожектор черен за дърво GU10 50mm въртящ се и накланящ се IP65 - Solo
Дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло.Включва колче за забиване в земята, което го прави идеално за осветяване на алеи.Време на светене: 10 - 12 ч.Време за зареждане: 6 - 8 ч.Вградена батерия: Li-Ion 3,7V 1200 mAh.
| Видове външно осветление | Наземни светлини |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,9 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Ъгъл на лъча | 68 ° |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Жавот на батерията | 12 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,9 W |
| Series | SPIKE V-Tac, SOLAR BOLLARD V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Дърво
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, мед, 230V
В наличност


Със сензор за движение, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност


Бронз
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, бронз, 230V
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност