
Rabalux 7060 - LED Екстериорна лампа TURDA LED/3W/230V IP65
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло.Автоматично се включва при здрач.Време за зареждане: 8 ч (на пряка слънчева светлина).Батерия: Li-ion 3,7V 3000 mAh (включена в комплекта).Клас на защита IP65 осигурява защита срещу вода и прах.Работна температура: от -20 °C до 60 °C.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 50 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Капацитет | 3000 mAh |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,5 W |
| Стил | Други |
| Series | SOLAR Rabalux |
| Производител | Rabalux |

230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
230V
В наличност

Дърво
В наличност

Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност




Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, метал
В наличност

Стенни лампи, е слънчева
В наличност




Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност




230V, метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност