
LED прожектор 50W 230V 3000/4000/6500K IP65 черен
История на цените
- 12.05.2026 г. - 16,82 € / 32,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 16,82 € / 32,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практичен външен прожектор. Висококачествени LED SMD чипове. Клас на защита IP65 осигурява висока защита на осветителното тяло от прах и вода. Регулируема цветна температура (3000K / 4000K / 6500K) чрез превключвател на задната страна. Здрава алуминиева конструкция. Подходящ за фасади на сгради, спортни съоръжения, индустриални и търговски помещения и паркинги.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 5000 lm |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 345 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Series | REFLECTOR V-Tac |
| Производител | V-Tac |
Подобни продукти


Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 80 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Прожектор Spike Spot антрацит регулируем IP44 - Solo
Дърво
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна с оребрено стъкло, включваща WiFi A60 - Charlois
В наличност
Аплика Градина LED Mira Oval
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 40 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
LED соларен висящ лампион LED/0,1W/1,2V 600 mAh пр. 13 см
В наличност
Дизайнерска външна подова лампа черна - Jannie
Пластмаса
В наличност
Модерна външна висяща лампа тъмно зелена IP44 - Kansas
В наличност
Rabalux 7060 - LED Екстериорна лампа TURDA LED/3W/230V IP65
230V
В наличност
Интелигентен модерен прожектор антрацит IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
Дърво
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна със стъкло - Elly
В наличност
Аплика Viokef Paros 1L-бял
В наличност
LED прожектор FIRON 45W 230V IP54 с поставка за растения, черен
230V
В наличност
Модерен градински прожектор черен вкл. LED регулируем с кабел и щепсел 250cm IP65 - Basic
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна с оребрено стъкло, включваща 2 Wifi A60 - Charlois
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло - Khana
В наличност
Модерна външна стенна лампа стомана неръждаема стомана IP44 - Sfera
В наличност
Интелигентна селска стенна лампа антрацит IP44 с WiFi E27 - Kansas
В наличност
Модерен градински прожектор черен кръгъл IP65 - Lennard
В наличност
Аплика Градина LED Grip Curve
В наличност
Класическа подова лампа за външен монтаж черна 42,2 см IP44 - New Haven
Пластмаса
В наличност
Ръстичен външен окачен аплик антично злато IP44 - Kansas
В наличност
Аплика Градина LED Jerry-бял-дължина: 7 См.
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Модерна външна висяща лампа ръждиво кафява IP44 - Kansas
В наличност
Аплика - таванна светлина Градина Essa-сив
Таванни светлини
В наличност
Philips LED соларен стенен фенер NISSA LED/1,8W/3,7V 3000K IP44 с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с мед IP44 - Мюнхен
Мед
В наличност
Аплика Градина LED Sharok Round Plus-сив
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
