
LED прожектор FIRON 45W 230V IP54 с поставка за растения, черен
История на цените
- 12.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 20.10.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED интериорен прожектор, подпомагащ фотосинтезата при растенията. Модерен аксесоар за вътрешно градинарство. Подходящ предимно за растения с недостиг на слънчева светлина. Прожекторът използва специфичен светлинен спектър, който позволява на растенията да растат по-добре.Ъгъл на разпръскване на светлината: 180°.Дължина на кабела: 2,5 м. Фотосинтетичен фотонен поток (PPF) - количество светлина, полезна за растенията. PPF: 60 μmol/s.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | LED Прожектор |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 45 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 45 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 260 W |
| Температура на светлината | 5000 K |
| Общ светлинен поток | 3750 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 45 W |
| Series | PLANT LAMP Kobi |
| Производител | Kobi |
Подобни продукти


Градинска лампа Viokef Skiathos
В наличност
Класически външен фенер база черен IP44 - New Orleans
В наличност
LED соларен висящ лампион LED/0,1W/1,2V 600 mAh пр. 13 см
В наличност
Rabalux 7060 - LED Екстериорна лампа TURDA LED/3W/230V IP65
230V
В наличност
Модерна външна висяща лампа ръждиво кафява IP44 - Kansas
В наличност
Плафон Elmark James
В наличност
Външна лампа бяла 30 см с LED IP44 Solar RGBW - Ludger
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло - Khana
В наличност
Таванна светлина Maytoni Salamanca
В наличност
Класическа подова лампа за външен монтаж черна 42,2 см IP44 - New Haven
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Bruges
В наличност
Модерен градински прожектор черен вкл. LED регулируем с кабел и щепсел 250cm IP65 - Basic
В наличност
Умен външен стълб черен 60 см IP44 вкл. Wifi ST64 - Nicole
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Rabalux 77011 - LED Соларен прожектор със сензор KELNA LED/9,6W/3,7V IP44
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Bruges
В наличност
Градински аплик Rolle-Black-19.75 x 20.6 x 35.7 cm.
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Класическа външна лампа черна 200 см IP44 - Хавана
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
Стенна и таванна лампа тъмно сива 2 светлини IP54 - Glow
Пластмаса
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличност
Аплика Coldera Sensor
В наличност
Външна лампа черна 45 см AR70 регулируема IP44 - Solo
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 със сензор за движение - Champs
Със сензор за движение
В наличност
Аплика Градина LED Sharok Round Plus-сив
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Дизайнерска външна подова лампа черна - Jannie
Пластмаса
В наличност
Градинска колона Maytoni Fleur-Xruso-Височина: 48.5 cm
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна с опалово стъкло, включително LED IP54 - Classica
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
