
LED соларен висящ лампион LED/0,1W/1,2V 600 mAh пр. 13 см
История на цените
- 29.04.2026 г. - 12,73 € / 24,9 лв.
- 13.06.2024 г. - 12,73 € / 24,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външно висящо осветително тяло със сензор за здрач. Автоматично се включва след залез и свети до изчерпване на батерията. Соларен панел: 2V30MAH, 0,06W. Батерия: 1x1.2V AAA 600 mAh NI-MH. Време за пълно зареждане на пряка слънчева светлина: около 6 часа. Време на светене след пълно зареждане: около 8 часа.
Спецификации
| Тип | Екстериорна висяща лампа/Соларна лампа |
|---|---|
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 20 lm |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,1 W |
| Стил | Други |
| Капацитет | 600 mAh |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,1 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,1 W |
| Series | SOLAR Illumax |
| Производител | Illumaxx |
Подобни продукти


Rabalux 8202 - Екстериорна Стенна лампа VELENCE 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класическа подова лампа за външен монтаж черна 42,2 см IP44 - New Haven
Пластмаса
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло - Khana
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа LUNA 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличност
LED Прожектор SAMSUNG CHIP LED/50W/230V 6500K IP65 черен
230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа IGMA 1xE27/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
Умен външен стълб черен 60 см IP44 вкл. Wifi ST64 - Nicole
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - New Orleans down
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Bruges
В наличност
Дизайнерска външна подова лампа черна - Jannie
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - New Orleans up
Стенни лампи
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен фенер тъмнозелен IP44 - Berta
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличност
Класически външен висящ аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 патина
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Bruges
В наличност
Rabalux 7060 - LED Екстериорна лампа TURDA LED/3W/230V IP65
230V
В наличност
Класическа основа за външен фенер тъмнозелен IP44 - Ню Орлиънс
В наличност
Philips LED соларен стенен фенер NISSA LED/1,8W/3,7V 3000K IP44 с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Havana Up
В наличност
Стоящо външно осветително тяло ø 17 cm Venta – Trio
Стоящи светлини
В наличност
Екстериорен аплик FLORENCJA 1xE27/20W/230V IP43
230V
В наличност
Класически висящ аплик за външна употреба черен IP44 - Havana Up
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Екстериорна лампа FLORENCJA 1xE27/20W/230V IP43
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка