
48,95 €51,95 €
95,74 лв.101,61 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Защита срещу проникване | IP43 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Старинен |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Брой крушки | 1 |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Series | LIGURIA Sanico, LIGURIA |
| Производител | Polux |


Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност






Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличност


Пластмаса
В наличност




Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност

Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка