
18,18 €
35,56 лв.
Екстериорен аплик FLORENCJA 1xE27/20W/230V IP43
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градинска лампа с античен дизайн.Крушката не е включена в опаковката.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки |
| Стил | Старинен |
| Защита срещу проникване | IP43 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Series | FLORENCJA |
| Производител | Polux |

230V
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност






Пластмаса
В наличност






Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи
В наличност

230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Дърво
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност