
30,95 €
60,53 лв.
Класическа стенна лампа черна с мед IP44 - Havana
Стенни лампи, мед, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна лампа в черно Крушката не е включена в комплекта
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP43 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Старинен |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки |
| Цокъл | E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | VELENCE Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стенни лампи, мед, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност





Стоящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи
В наличност

230V
В наличност



Висящи светлини, 230V, метал
В наличност

Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V, ширина
В наличност
Стенни лампи, бронз, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка