
LED стенно външно осветително тяло със соларен панел (височина 12 cm) Olinda – Reality
Стенни лампи, пластмаса, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED прожектор със соларен панел и сензор. Възможност за регулиране на цветната температура чрез превключвател: 3000/4000/6500K. Лесен монтаж. През деня се зарежда чрез слънчева светлина. Време за зареждане: 2-3 часа.Време на светене: 1 час. Обхват на сензора: 3 м. Ъгъл на засичане: 120°. Батерия: 3,7V 2200 mA включена. Работна температура: -20°C - 40°C.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Соларна технология |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Тип | LED Прожектор/Соларна лампа |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 3000 K/6500 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Жавот на батерията | 1 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | SOLAR Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стенни лампи, пластмаса, е слънчева
В наличност
12V
В наличност
Е слънчева
В наличност


Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Е слънчева
В наличност
Е слънчева
В наличност



Соларен източник, ECOlogic, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, е слънчева
В наличност

230V
В наличност



Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност


Е слънчева
В наличност

Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка