
Комплект от 2 външни слънчеви LED лампи, височина 18 см Izola - Star Trading
Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна верига с LED технология. Идеална за осветление на градини, тераси, пътеки или алеи. Поради ниската интензивност на светлината се използва предимно като декоративно осветление. Автоматично се включва след здрач. През деня батерията се зарежда чрез вградения соларен панел. Дължина на осветената част на веригата: 8 м. Дължина на захранващия кабел: 2 м. 8 режима на осветление, таймер и възможност за регулиране на яркостта. Батерия: 1x Li-Ion 18650 3,7V 1800 mAh (включена в комплекта). Механичен превключвател ВКЛ./ИЗКЛ.
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Екстериорни лампички/Соларна лампа/Декорации |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Series | SOLAR Polux |
| Производител | Polux |

Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличност
Стоящи, светлини с RGB
В наличност

Кристал, дърво, стоящи
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
Стоящи, ECOlogic
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
230V, ширина, височина
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност




Дърво
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, метал
В наличност
Дърво, стоящи, светлини с RGB


LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, пластмаса
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Метал, в електрически контакт, стоящи
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка