
60,95 €
119,21 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Сив |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Series | ARCELO Brilagi |
| Производител | Brilagi |





Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност


230V, пластмаса
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност