
Eglo 96679 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло FUEVA-C LED/15,6W/230V BT
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connectНе е необходима Wi-Fi или адаптер.Настройва се с мобилен телефон/таблет или дистанционно управление.Bluetooth с ниска консумация на енергия.Безплатно приложение за Android и iOS.Благодарение на функцията RGBW лесно можете да променяте цветовете на светлината, включително бяло.Плавно затъмняване на осветителното тяло (0-100%).2700K топло бяло - 6500K студено бяло.Избор от 16 милиона цвята - RGB.Настройка на предварително зададени цветове. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветителното тяло.Диско функцията променя светлинната атмосфера в зависимост от избраната от вас музика (според ритъма), която имате запазена на вашето мобилно устройство/таблет.Осветителните тела могат да се управляват с дистанционно и мобилен телефон едновременно.Дистанционното управление не е включено в комплекта - може да се закупи отделно (вижте свързаните артикули по-долу).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 185 W |
| Стил | Други |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон/Смарт осветление |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 21 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2700 lm |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W |
| Форма | Квадратен |
| Series | CONNECT Eglo, FUEVA-C Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал, кръгъл, единичен
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност

LED лампи

Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, модерни, дистанционно управление
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка