бърза доставка, осветителното тяло отговори на очакванията
Brilagi - LED Димируем полилей за повърхностен монтаж ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K черен + д.у.
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Модерен дизайн (20%)
- Възможност за димиране (20%)
- Сложен монтаж (40%)
- Липсва класически ключ (20%)
История на цените
- 30.05.2026 г. - 177,27 € / 346,71 лв.
- 11.04.2026 г. - 177,27 € / 346,71 лв.
- 2.04.2026 г. - 164,88 € / 322,48 лв.
- 17.10.2025 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
- 14.10.2025 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
- 8.08.2025 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
- 5.08.2025 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
- 30.07.2025 г. - 140,55 € / 274,89 лв.
- 17.07.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен LED полилей. Подходящ за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Възможност за управление и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системи Android и iOS. Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция за запаметяване и режим нощна светлина. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможност за управление на няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление, С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 85 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 7300 lm |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 505 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 85 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 240 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 85 W |
| Форма | Кръгъл |
| Series | ORBITS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Модерен дизайн (20%)
- Възможност за димиране (20%)
- Отговаря на очакванията (20%)
- Сложен монтаж (40%)
- Липсва класически ключ (20%)
Отзиви на потребителите
Модерен дизайн, ярка бяла светлина, без класически ключ за включване/изключване.
Абсолютно перфектен полилей
Полилеят изглежда великолепно. Голямо предимство е възможността му за димиране. Много ни харесва.
Инсталирането му беше малко по-сложно.
приятно променя интензитета на светлината
по-сложен монтаж, изисква обмисляне
Препоръчва се

Brilagi -LED плафон за баня FRAME LED/96W/230V 120x60 cm IP44 черен
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска таванна лампа черна с бяла вкл. LED 3-степенно димируема - Xavi
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски таванен аплик черен 30 см - Johanna
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро таванна лампа бронз със зелено стъкло - Jina
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Кръгла таванна лампа златна с кехлибарено стъкло 3-светлинна - Теди
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна с димно стъкло 2-светлина IP44 - Charlois
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриален външен плафон черен със сензор за движение и здрач IP44 - Charlois
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Prezent 70324-LED Димируем плафон TRIMO LED/50W/230V Ø 60 см бял
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностМодерна релсова система за осветление с 8 черни прожектора, 1-фазна, овална, 200см - Iconic Jeana
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Japandi плафон бял 3 светлини - Multi Bida
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Индустриален плафон Ръждиво кафяв IP44 2-светлина - Charlois
Стъкло, индустриални
В наличност
Brilagi - Плафон CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см бежов
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Класически таванен аплик кафяв опал - Classico
Стъкло
В наличност
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Rabalux 71016 - LED Димируем плафон FAUSTINE LED/30W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71383 - LED Плафониера AMILIA LED/24W/230V 3000/4000/6500K златист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро таванна лампа черна с бронзово стъкло - Bizle
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Japandi плафон бежов 3 светлини - Multi Bida
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко плафон месинг с прозрачно стъкло - Karel
Стъкло, кухня
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 cm черно + дистанционно управление
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Japandi Плафон Кремав с Ленен Абажур - Aisha
В джапанди стил
В наличност
Модерна таванна лампа Taupe с бяло 25cm IP44 - Walden
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Immax NEO 07168-W40-LED RGB+CCT Димируема лампа 50W/230V Wi-Fi Tuya бял + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна прозрачна 40 см вкл. LED 3-степенно димиране - Sue
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро таванна лампа черна със зелено стъкло - Bizle
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Aigostar удължител с ключ 4 гнезда 3м SCHUKO черен
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
ZEVENTI - Вентилатор за таван FAMARA 1xE14/60W/230V
В наличност
