
Brilagi-LED Димируема лампа LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 см черен + д.у.
История на цените
- 3.04.2026 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 24.03.2025 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 21.03.2025 г. - 72,55 € / 141,9 лв.
- 14.01.2025 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Регулируемо таванно осветително тяло с LED технология. Елегантен и изчистен дизайн. Подходящо за поставяне в дневната и спалнята. С дистанционно управление светлината може плавно да се димира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Функцията памет работи само при изключване с дистанционното управление, а не с класическия ключ. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000 - 6500K.
Спецификации
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi, LARIOS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Palnas 61004563 - LED Лампа ADEL LED/40W/230V ø 50 см черна
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон LARIOS LED/72W/230V черен, диаметър 59 см, с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Rabalux 71185 - LED Плафониера LIATRIS LED/25W/230V 3000K Ø 38 см
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо осветително тяло ALSON LED/72W/230V 3000-6500K дъб пр. 78 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем плафон LED/30W/230V 3000-6500K Ø 30 см черен + д.у.
В наличност
LED таванно осветително тяло LED/135W/230V 3000/4000/6500K Ø 80 cm, черно
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED Димируем плафон BAARLO LED/36W/230V Ø 50 см черен + д.у.
В наличностБезплатна доставка
JUST LIGHT. 7509018 - LED RGBW таванно осветително тяло GANGES LED/24W/230V + DO
В наличност
Eglo 33316 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло FUEVA-C LED/15,6W/230V 22,5x22,5cm бяло
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi-LED Регулируемо осветително тяло WOODY FRAME LED/24W/230V дъб 30x30 IP44
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED Плафониера CHEESY LED/14W/230V
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/12W/230V 6500K Ø 26,3 см
В наличност
Brilliant - димируемо LED таванно осветително тяло SLIMLINE LED/60W/230V Ø 49 см, черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED регулируемо осветително тяло MOSAKO LED/20W/230V 2700K Ø29,5 см
В наличност
Brilagi-LED RGB димируемо осветително тяло FLOCO LED/30W/230V Wi‑Fi Tuya + LED/6W + дистанционно управление
В наличност
Solight WO8006 - LED осветително тяло IRON OAK LED/60W/230V 3000-6500K Ø51 см+DO
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Globo 56964S - LED таванен плафон RAYMOND LED/12W/230V 3000K Ø 15 см черен
В наличност
Eglo 33218 - LED RGBW регулируемо таванно осветление VOLTAGO-C LED/17W/230V пр.3
Топло бяла светлина
В наличност
Eglo 901406 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 см хром
В наличност
LED Лампа за окачен таван WOODY SPOT LED/17W/230V 3000K орех 18,5x18,5 см
Дърво
В наличност
Eglo 901393 - вградено LED таванно осветително тяло FUEVA LED/18,5W/230V 21,6x21,6 cm черно
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло DECOR CIRCLE LED/32W/230V Ø 50 см черно/бяло
В наличностБезплатна доставка
Kanlux 33323 - Стълбищно LED осветително тяло ERINUS LED/0,8W/12V 4000K бяло
В наличност
LED вградено осветително тяло NEXXO LED/18W/230V 3000/3500/4000K черно 22,5 x 22,5 cm
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Eglo 901407 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA LED/18,5W/230V диаметър 21,6 см хром
В наличност
LED Лампа за окачен таван VEGA LED/12W/230V 2900/3900/5800K 17,5x17,5 см черен
Метал
В наличност
Orion DL 7-692 LED регулируемо таванно осветление EMANUEL LED/50W/230V бяло/злат
В наличностБезплатна доставка
Globo 41594D2 - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V черен + д.у.
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 3xE27/9W/230V Wi-Fi черно
В наличност
Solight WD170 - LED таванен плафон LED/12W/230V 3000/4000/6000K Ø 17 см бял
В наличност
Osram-LED димируемо осветително тяло ORBIS CONCRETE LED/24,5W/230V pr.50cm кафяв/бетон
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
