
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Цокълът за крушка е изработен от дърво.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Дървен декор | Бук |
| Стил | Други |
| Series | ANTONIO Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Ориенталски
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
Ориенталски
В наличност
В джапанди стил
В наличност

Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Батерии
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка