
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 32 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 325 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 4700 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W |
| Стил | Други |
| Series | PIGLIONASSO Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностМодерни
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ретро
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличност

Стъкло, кухня
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

Стъкло, ретро
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка