
Brilagi - LED плафонен полилей CERIA 1xE27/40W/230V Ø 50 см, черен/бежов
История на цените
- 11.05.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 2.12.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж/Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Входяща мощност | 9 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Функция | LED технолигия |
| Тип крушка | A60 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Series | CERIA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Аплик Maytoni Jack-Stone-Nikel-37.1 x 79 x 7.4
Метал
В наличност
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни

Модерна черна стенна лампа със златен интериор - Pluk
Модерни, LED лампи
В наличност
СТЕННА ЛАМПА LED LHJ104-1W LIGHT ROSE GOLD
LED лампи
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
СТЕНЕН LED АПЛИК G177-W GOLD
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Rabalux - Резервно стъкло за осветително тяло GRANDO E14, пр. 11 см
Стъкло
В наличност
Аплик за стена it-Lighting Avalanche 802012
В наличност
Аплик APP1209-1W Black
В наличност
Jupiter 394 - BO-K - Стенна лампа BOLERO 1xE27/60W/230V
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Ориенталски стенен аплик бежов с мъниста - Moti
Дърво, ориенталски
В наличност
Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи

Винтидж стенна лампа месинг - Animal Fugl
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик LED APP1389-CW BLACK 50cm
LED лампи
В наличност
Ориенталска стенна лампа черна с естествен бамбук - Pua
Ориенталски
В наличност
Индустриален стенен аплик месинг регулируем - Avon
Индустриални
В наличност
Аплик APP1411-W BLACK GOLD
В наличност
Аплик Maytoni Jack-Stone-Gold-37.1 x 79 x 7.4
Метал
В наличност
Globo 60208W - Аплик ODIN 1xE27/60W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик РАМ, черен, 1xE27
LED лампи

Аплика Elmark SAILOR W
В наличност
Смарт бронзов стенен прожектор, въртящ се и накланящ се с превключвател, вкл. Wifi GU10 50mm - Karin 1
Ретро, модерни
В наличност
Аплик ТАНЯ, черен, 1xE27

Модерна стенна лампа черна регулируема с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличност
Арт Деко стенна лампа антично злато - Linden
В наличност
Аплика Maytoni Irving-Smoke
Модерни
В наличност
Аплика Viokef Rustic
В наличност
Прожекторен аплик Black E27 APP486-1C
В наличност
Аплик за стена Elmark Rick
Модерни
В наличност
Лампа APP1149-1W Wood
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
