
82,23 €
160,83 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Плафон с модерен дизайн. Възможност за димиране и регулиране на цветната температура (3000-6500K) с дистанционно управление. Функция нощна светлина и памет (настройката на паметта работи само при изключване и включване чрез дистанционното управление). Дистанционното управление с включени батерии е част от комплекта.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 64 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3050 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 215 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 64 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 64 W |
| Series | DESING Ecolite, VELO Brilagi |
| Производител | Brilagi |




Метал
В наличност



Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност








Дърво
В наличностБезплатна доставка






Дърво, ширина, височина
В наличностБезплатна доставка





Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка


Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Стенни часовници
В наличност