
Екстериорен спот SARA 1xGU10/30W/230V IP54 черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично насочено осветително тяло. Икономичен LED светлинен източник. Възможност за превключване на цветната температура (2700K / 4000K) чрез ключ на осветителното тяло.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 2700 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 460 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Series | CTS Briloner |
| Производител | Briloner |

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност

Модерни
В наличност

Индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, метал
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка