
LED външна декоративна гирлянда 20xE27/1W/230V 20,94 m IP44 черна
История на цените
- 31.05.2026 г. - 65,7 € / 128,5 лв.
- 26.02.2026 г. - 65,7 € / 128,5 лв.
- 19.01.2026 г. - 40,91 € / 80,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външна декоративна осветителна верига с LED крушки. Брой крушки: 20 (E27, 1W, 90 lm) + 2 резервни крушки безплатно. Цвят на светлината: топла бяла светлина. Дължина на осветената част: 15 m. Разстояние между крушките: 100 cm. Веригите могат да се свързват помежду си, възможност за свързване до 100 m. Крушките се демонтират и сменят лесно. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба).
Спецификации
| Източник на светлина | В електрически контакт |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Вид декоративни лампи | Струнни светлини |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Производител | SmartLED |
Препоръчва се


Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 18xE12 13m черна IP44 топла бяла светлина
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличност
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED соларна декоративна верига BUBBLE 300×LED/8 функции 30 m IP65 топла бяла светлина
Пластмаса, соларен източник, стена
В наличност
Комплект от 6 броя наземни прожектора AR111 регулируеми IP65 - Delux Honey
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличностБезплатна доставка
Модерна лампа за външно осветление сива 25 см IP65 - Nura
Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност
Govee - Smart LED ленти за автомобил - RGBIC
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Philips - RGBW LED димируема лента Hue WACA 10m LED/20W/230V 2000-6500K
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Основен комплект - Philips Hue WACA 2м LED RGBW димируем лента/20W/230V
LED ленти, пластмаса, в електрически контакт
В наличност
Japandi плафон бял с бежово и кафяво 3 светлини - Multi Bida
Метал, 230V, диаметър
В наличност
LED Гирлянда 10 метра 10 лампи ярка IP44 - Chill
Пластмаса
В наличност
LED Екстериорни лампички STRING 5м 10xLED/0,4W/24/230V 3000K IP44
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m IP44 студено бяло
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Aigostar - КОМПЛЕКТ 4xLED RGBW димируемо вградено осветително тяло MESH LED/18W/230V 2700K-6500K
230V
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
