
Globo 38968 - LED лента с вграден сензор LED BAND LED/1,5W/6V 4xAAA 3000K
LED ленти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Направете живота си по-приятен с умните продукти AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни потребителски нужди — всеки може да се наслади на интелигентното осветление. Осигурете си високоефективен LED източник на светлина с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и грижа за околната среда. Цветът на светлината може да се променя от топла до студена бяла светлина. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Смартфонът се сдвоява с крушката чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Bluetooth/LED технолигия/RGB |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 200 mm |
| Дълбочина на вграждане | 26,5 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Стил | Други |
| Общ светлинен поток | 1760 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 4 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 54 W |
| Series | RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED ленти
В наличност
Стена
В наличност
LED ленти, стена
В наличност


LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност

Пластмаса
В наличност


LED ленти
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, метал
В наличност


230V
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Стъкло, в електрически контакт, 230V
В наличност
LED ленти, метал
В наличност

LED ленти, соларен източник
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, метал
В наличност

Стоящи, ECOlogic
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


E27, LED
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност