
Aigostar - КОМПЛЕКТ 4xLED RGBW димируемо вградено осветително тяло MESH LED/18W/230V 2700K-6500K
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лента със сензор за движение. Подходяща за осветяване на гардероби, шкафчета и малки пространства за съхранение. Обхват на сензора: 1 - 3 м. Ъгъл на засичане: 120°. Дължина на захранващия кабел: 15 см. Батерии: 4xAAA (не са включени в комплекта).
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1,5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 60 lm |
| Тип | LED лента |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 6 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | С батерии |
| Series | LED BAND Globo, LIGHTSTRIPS Globo |
| Производител | Globo |

230V
В наличност
Стена
В наличност
LED ленти, стена
В наличност

LED ленти, стена
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност

Пластмаса
В наличност


LED ленти
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, метал
В наличност


230V
В наличност
Стъкло, в електрически контакт, 230V
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, метал
В наличност

LED ленти, соларен източник
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, метал
В наличност

Стоящи, ECOlogic
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


E27, LED
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност