
Aigostar - LED RGB регулируема соларна лента LED/10W/3,2V 10 м IP65 + DO
LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Димируема LED лента с дистанционно управление. Лесен монтаж - самозалепваща задна част. Време за зареждане: 4-6 часа. Работно време на батерията: 14 часа. Дължина на осветената част: 20 м. Дължина на захранващия кабел: 2 м.Ширина на лентата: 12 мм. В комплекта са включени: LED лента, адаптер, дистанционно управление.Размер на соларния панел: 40x30,9 см.
| Източник на светлина | Соларен източник |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 2000 lm |
| Тип | LED лента/Соларна лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Соларна технология |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W |
| Напрежение | 3,2 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 4000 mAh |
| Жавот на батерията | 14 h |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | STRIP Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка



LED ленти, метал
В наличност


LED ленти
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност
LED ленти, метал
В наличност



Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, пластмаса
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
⌀ 22 cм, за торти
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка