Красиво дори през деня
Топчетата пристигнаха разпаднати, трябва да се залепят.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна гирлянда във форма на малки топчета ще придаде магическа атмосфера на вашата градина, тераса или балкон. 8 режима на осветление. Брой LED диоди: 300. Цвят на светлината: топло бяло. Диаметър на топчето: 2,3 cm. Вградена батерия: 14500 Li-Ion, 500 mAh, 1,2V. Време на светене: 6 - 7 h. Време за зареждане: 6 h.
| Източник на светлина | Соларен източник |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стена, Струнни светлини |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Жавот на батерията | 7 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Входяща мощност | 18 W |
| Капацитет | 500 mAh |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Функция | Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорни лампички |
| Напрежение | 1,2 V |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви на потребителите
Красиво дори през деня
Топчетата пристигнаха разпаднати, трябва да се залепят.


Стена, Струнни светлини
В наличност

Дърво
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка



Стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Дърво
В наличност


230V
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка


LED ленти, дърво
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност


230V
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
Стоящи, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Дърво
В наличност
Метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност