
Aigostar - LED лента с димер и сензор 1м LED/2W/4xAAA 3000K IP65
LED ленти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лента, която ще оживи вашия интериор. Можете да я закрепите навсякъде, тъй като отзад е оборудвана с висококачествена лепенка. Защитен силиконов слой. Свети с неутрална (дневна) светлина. Лентата може да бъде съкратена на обозначените места според нуждите. Лесен монтаж благодарение на Plug & Play. Лентата се включва в контакт с ключ на кабела.Осветителното тяло отговаря на изискванията на EyeComfort - щади и не натоварва очите ви.
| Източник на светлина | В електрически контакт |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W |
| Стил | Други/Декоративен |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2050 lm |
| Тип | LED лента |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 3500 K |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Производител | Philips |

LED ленти
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
Стоящи
В наличност
Стоящи
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Пластмаса, соларен източник, стоящи

Стоящи
В наличност
Стоящи, ECOlogic
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Стоящи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стоящи
В наличност
Хартия, дърво, стоящи

Стоящи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност

Батерии
В наличност
LED ленти
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност
Стоящи
В наличност



Хартия, стоящи
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност
Стоящи
В наличност
Стоящи
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Хартия, стоящи
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност