
Основен комплект - Philips Hue WACA 2м LED RGBW димируем лента/20W/230V
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, отговарящи на вашите предпочитания, дейност или настроението ви. LED лента Hue Lightstrip Plus. Дължина на лентата до 10 метра. Може да се скъси на маркираните места. Преобразете всяко помещение с ярка бяла светлина и RGB - 16 милиона цвята. Вградете в мебелите, под кухненските шкафове или подчертайте архитектурните акценти на интериора с това приятно непряко осветление. LED лентата може да се управлява чрез мобилно устройство, таблет или превключвател (може да се закупи отделно). Устройството поддържа функцията ZigBee - безжична комуникационна технология. За управление на осветлението е необходимо свързващо устройство Hue Bridge (може да се закупи отделно). Свържете към устройството Hue Bridge и чрез приложението Philips Hue можете да настроите желаната светлинна сцена. Свързващото устройство Hue Bridge ви позволява да управлявате няколко осветителни тела едновременно или да ги разделите в различни зони. Съвместимо с Amazon Alexa и Apple HomeKit.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Тип | LED лента |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия/RGB/Управление чрез телефон |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Температура на светлината | 2000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE |
| Производител | Philips |

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса, стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
LED ленти, 24V
В наличност
Стъкло, метал, стоящи
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност

LED ленти
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност
Хартия, дърво, стоящи


LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, стоящи
В наличност

Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност

Стоящи, ECOlogic
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Пластмаса, соларен източник, стена
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност