
Огледален самозалепващ се стикер Овал, 42 x 27 cm - Ambiance
Стенни огледала
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Идеален за ежедневна грим рутина, дневна грижа за кожата и перфектен вечерен вид. Възможност за регулиране на интензитета на осветлението според нуждите. Възможност за избор между 3 различни цветни температури, които позволяват адаптиране на подсветката към различни ситуации и предпочитания. Цветна температура: 3000K, 4000K, 6500K (топла, неутрална, студена бяла). Лесно управление чрез докосване директно върху огледалната повърхност. Брой LED диоди: 15.
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 15 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 850 lm |
| Тип | Огледало с осветление |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Series | HOLLYWOOD Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни огледала
В наличност
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
70×50 cм, с рамка, стенни огледала
В наличност
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
60×110 cм, скандинавски
В наличност
⌀ 86 cм, кръгли, скандинавски
В наличност
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
150×60 cм, индустриални, стенни огледала
В наличност
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка

С осветление
В наличност
Модерни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка


Модерни
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност