
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градинска лампа, идеална за осветяване на градината или терасата.Функцията RGB позволява свободен избор на цвета на светлината.Плавно регулируема яркост на светлината чрез дистанционно управление (включено в комплекта).Защита IP54 осигурява пълна защита срещу вода, прах и корозия.Време за зареждане: 4 - 5 часа.Време на светене: 8 часа.Може да се захранва и чрез USB кабел, включен в комплекта.Вградена литиева батерия: 3,7V 2200 mAh.
| Тип | Екстериорна лампа |
|---|---|
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/RGB |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Series | GARDEN BALL Kobi |
| Производител | Kobi |

230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V, стоящи
В наличност

В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, соларен източник
В наличностБезплатна доставка
Стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Стена, Струнни светлини
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


E27, LED
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност