
Philips - RGBW LED димируема лента Hue WACA 10m LED/20W/230V 2000-6500K
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ви помага да създадете идеалните светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейности или настроение. Двуметров LED лента Hue Lightstrip Plus. Оформете светлината във всякаква форма и я разширете до 10 метра. LED лентата може да се скъсява на участъци от 33 см според нуждите ви. Осветете всяка стая с ярка бяла светлина и 16 милиона цвята. Интегрирайте я в мебелите, под кухненските шкафове или подчертайте архитектурните детайли с това приятно, индиректно осветление. LED лентата може да се управлява чрез мобилно устройство, таблет или ключ (продава се отделно). Устройството поддържа функцията ZigBee – безжична комуникационна технология. За управление на светлината е необходимо свързващо устройство Hue Bridge (продава се отделно). Свържете се с Hue Bridge и чрез приложението Philips Hue можете да настроите желаната светлинна сцена. Свързващото устройство Hue Bridge ви позволява да управлявате множество светлини едновременно или да ги разделяте на различни зони. Съвместим с Amazon Alexa и Apple Homekit. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашата статия.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стена, LED ленти |
| Светлини с rgb | Да |
| Функция | LED технолигия/RGB/Alexa |
| Тип | LED лента/Стартов пакет |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 12 V/230 V |
| Температура на светлината | 2000-6500 K |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1700 lm |
| Метод на свързване | За контакт |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип щепсел | C/G |
| Място | Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1 |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE |
| Производител | Philips |

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 12V, стена
В наличност
LED ленти, 12V, 230V
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни

LED ленти, метал
В наличност
LED ленти
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
LED ленти, метал
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, метал
В наличност

Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Стоящи, светлини с RGB
В наличност

LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност

Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
В електрически контакт, дърво, стоящи
В наличност
LED ленти
В наличност
В електрически контакт, светлини с RGB
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка