
Govee - Galaxy Light Projector 2 Pro Matter с Wi‑Fi високоговорител
Стоящи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Икономични вътрешни умни LED ленти Govee Smart RGBIC за автомобил, които подобряват интериора на вашия автомобил и предоставят изживяване, характерно за луксозни автомобили. Технологията RGBIC може да показва до 57 цвята едновременно от общата палитра от 16 милиона цвята с интензивност от 1-100%. RGB - 16 милиона цвята, 64 сценични режима, синхронизация с музика и 8 ритмични музикални режима. Управление чрез приложението Govee Home (съвместимо с iOS и Android) с помощта на Bluetooth. Можете да настроите цветните комбинации според вашите предпочитания, вкус и текущо настроение. Благодарение на вградения микрофон лентите се синхронизират плавно с вашата музика. Управлявайте настройките на цветовете и интензитета на светлината лесно чрез приложението. Получавате достъп до функцията таймер, DIY цветове, видео режим, синхронизация с музика и сценични режими. Инсталацията се извършва отпред и отзад на автомобила, като захранването се осигурява чрез запалката за цигари, към която се включва захранващият адаптер. Лентите се залепват лесно или се закрепват с малки включени винтове. Дължина на лентите: 4x 30 см. В комплекта са включени: 4x LED светлинна лента, 1x захранващ адаптер за запалка за цигари.
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
|---|---|
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/RGB/Смарт осветление |
| Тип | LED лента/Аксесоари за автомобил |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Място | Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Производител | Govee |

Стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
За изпращане след 2 дни
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 12V, стена
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 12V, 230V
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност

Дърво
В наличност


Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност

Пластмаса, соларен източник, стена
В наличност

Дърво
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
Дърво
В наличност

Дърво
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка