
Govee - Комплект от 4 димируеми RGBICWW LED прожектора, 24W/230V, IP66, матови, Wi-Fi
230V
В наличностБезплатна доставкаПремиален смарт комплект за подсветка за телевизори 55–65″, който синхронизира екрана със светлината и създава завладяващо потапящо изживяване. Технологията RGBICW + висока плътност на LED (75 диода/m) осигурява плавни цветови преходи, впечатляващи ефекти и реалистично възпроизвеждане дори при бързо сменящи се сцени. Вграден процесор с чип NPU и поддръжка на HDMI 2.1 (включително VRR & ALLM) гарантират синхронизация на картината и светлините без забавяне – идеално за гейминг и филми с висока резолюция. Съвместимост със стандарта Matter и управление чрез приложение, гласови асистенти (Siri/HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa) или свързване с други светлини чрез функцията DreamView. Инсталацията е много лесна – просто свържете чрез HDMI, устройството се конфигурира автоматично без продължително настройване и започва да работи веднага.
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър, LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър |
| Функция | RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела, RGB/LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Производител | Govee |

230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, стена, светлини с RGB
В наличност
230V
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
В електрически контакт, 230V, стена
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, 230V
В наличност
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 12V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
