
Eglo 55971 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло FRAIOLI-C LED/34W/230V с хром+дистанционно управление
История на цените
- 25.05.2026 г. - 276,45 € / 540,69 лв.
- 20.01.2026 г. - 276,45 € / 540,69 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Не е необходим Wi‑Fi или адаптер. Настройва се със смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS. Благодарение на RGBW функцията лесно променяте цветовете на светлината, включително бялата. Плавно димиране на осветителното тяло (0-100%). 2700K топла бяла - 6500K студена бяла. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Настройка на предварително зададени цветове. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветителното тяло. Осветителното тяло може да се управлява едновременно с дистанционно и с мобилен телефон. Осветителното тяло запазва функцията за памет дори след изключване с обикновен ключ. Е необходимо да имате инсталирана и обновена най-новата версия на приложението AwoX HomeControl.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия/RGB/Димиране чрез дистанционно управление |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 34 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 34 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 335 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 4800 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 34 W |
| Series | FRAIOLI-C Eglo, FRAIOLI Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Модерна външна таванна лампа стомана 23 см IP44 - Flavi
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Ръстичен таванен аплик сив 50 см - Drum
Кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа стомана с LED 80 см - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Плафон АЛБА МЕТРО, ø500, бял, абажури Котън Светлосив + Шинц Бял, 1xE27

Модерна таванна лампа Taupe с бяло 34cm IP44 - Walden
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерна таванна лампа Taupe с бяло 25cm IP44 - Walden
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа бяла с прозрачно стъкло - Puck
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Eglo 99476 - LED таванно осветително тяло PIGLIONASSO LED/32W/230V 345x1245 mm
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа бяла вкл. LED 3-степенно димируема 3-светлина - Navara
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Бяла лампа за таван , ø 30 cm Nilo - SULION
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа златиста 41 см IP44 - Yuma
Стъкло, модерни
В наличност
Ръстичен таванен аплик сив 30 см - Drum
Кръгъл
В наличност
Модерен LED панел стомана 40 см с LED - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Kanlux 29238 - Лампа за вграждане GOVIK GU10/10W бял
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø400, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Плафон G116-C 40CM WOOD
Модерни, индустриални
В наличност
Briloner 3018-014 - LED Плафон за баня HAGEN LED/24W/230V IP44 бял
В наличност
Ledvance - LED Плафониера ORBIS LONDON LED/36W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø300, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Плафон ТРЕНТО, бял, 3xE27
Модерни, LED лампи

Таванна лампа бяла с LED 3-степенно димиране 4-светлини - Navara
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901126-LED Плафон за баня MUSURITA LED/14,6W/230V IP44 бежов
LED лампи, 230V
В наличност
Плафон triple white APP879-C 3x40cm
Модерни, индустриални
В наличност
LED таванно осветително тяло GALAXY LED/24W/230V бежово/златно
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø300, бял, абажур Шинц Бял, 1xE27

Плафон ЛАУРА, бял/сребро, 3xE14
Метал

Плафон РИЦ, абажур Шинц Крем

Таванна лампа от стомана с LED 3-степенна димерна 3-светлина - Navara
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ръстикална таванна лампа бежова 50 см - Drum
Кръгъл
В наличност
Globo 41594D2M - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V златист + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Philips - LED Лампа DAWN LED/14W/230V бяла
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка