
Таванна лампа розова 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя BPS Koncept, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Входяща мощност | 24 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Форма | Кръгъл |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | GALAXY BPS Koncept, LYRA Brilagi |
| Производител | BPS Koncept |

LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни

LED лампи, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличност

LED лампи, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност


Хартия, скандинавски, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
230V
В наличност