
LED Външна декоративна гирлянда 10xE27/1W/230V 10,94 m IP44 черна
История на цените
- 31.05.2026 г. - 36,78 € / 71,94 лв.
- 26.02.2026 г. - 36,78 € / 71,94 лв.
- 19.01.2026 г. - 24,38 € / 47,68 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външна декоративна гирлянда с LED крушки. Брой крушки: 10 (E27, 1W, 90 lm) + 1 резервна крушка безплатно. Цвят на светлината: топло бяло. Дължина на осветената част: 10 m. Разстояние между крушките: 100 cm. Гирляндите могат да се свързват помежду си, възможност за свързване до 100 m. Крушките могат лесно да се демонтират и заменят. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба).
Спецификации
| Видове външно осветление | Висящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 10 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Производител | SmartLED |
Подобни продукти


Ledvance - LED RGBW Димируема екстериорна лампа CASCADE 2xLED/7W/230V IP44 Wi-Fi
230V
В наличност
Винтидж външна стенна лампа антично злато IP54 - Joeri
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен аплик черен с детектор за движение - Capital
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Винтидж външна стенна лампа медна IP44 - Prato
Мед
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи за външен монтаж черни с LED 3-степенна димираща слънчева и презареждаща - Penny
В наличност
Винтидж външна стенна лампа антично злато - Antigua Up
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
В наличност
Соларна градинска лампа P60263
В наличност
LED Екстериорен прожектор със сензор LED/20W/230V 4000K IP65 черен
230V
В наличност
Класически висящ аплик за външна употреба черен IP44 - Havana Up
Висящи светлини, 230V, метал
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Havana Down
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Havana Up
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява IP44 с датчик за здрач - Ruben
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
СОЛАРНА ГРАДИНСКА ЛАМПА срещу насекоми LED J-22 Black
В наличност
Външна стенна лампа ръждяво кафява IP44 с датчик за движение - Ruben
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение - Havana IP44
В наличност
Екстериорен аплик ODINA 1xE27/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
Аплик RSL013-1W Black
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Rabalux 7386 - Екстериорен аплик KOLTA 1xE27/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Прожектор със стойка ADVIVE WORK LED/100W/230V IP65
230V
В наличност
Външно осветително тяло (височина 33 cm) Duero – Trio
Стенни лампи, 230V, метал

Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна кръгла IP65 - Target
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Havana Half
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 със сензор за движение - Ensam
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Винтидж външен стенен фенер бежов с антично злато IP44 - Antigua Down
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
