
Външна стенна лампа черна с LED IP54 Сензор за движение - Simon
Със сензор за движение
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна улична лампа с LED технология. Подходяща за места без достъп до електричество. Идеална за осветление на градини, входове на гаражи, беседки, улици и пътеки. През деня батерията се зарежда от слънчевата светлина чрез соларен панел. Може лесно да се управлява с дистанционно управление (включено в комплекта, с 2x AAA батерии). Лампата автоматично се включва след здрач при засичане на движение. Осветителят предлага възможност за затъмняване, включване/изключване, таймер и 2 режима на осветление. Обхват на дистанционното управление: 8 - 10 m. Време за зареждане: 5 - 6 h. Време на светене: max. 12 h. Работна температура: -30 до +50 °C. Вградена батерия: LiFePO4 18000 mAh 32650 DC 3.2V (включена в комплекта). В осветителното тяло е вграден енергоефективен LED източник. Стойката не е включена в комплекта.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Улично осветление/Соларна лампа |
| Функция | Сензор за здрач/ Превключвател на тялото на лампата/Димиране чрез дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 22 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 22 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Капацитет | 18000 mAh |
| Жавот на батерията | 12 h |
| Напрежение | 6 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 22 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Производител | MAXLED |

Със сензор за движение
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност

12V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност





Пластмаса
В наличност







Стенни лампи
В наличност

Със сензор за движение
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност