
Бяла настолна лампа , височина 45 cm Lisboa - SULION
Модерни, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Гъвкава LED настолна лампа с клипс за закрепване. Предлага 3 нива на яркост и 3 нива на цветна температура (3000K / 4000K / 6500K). Включване, изключване, регулиране на яркостта и цветната температура чрез докосване с пръст. Лампата може да се пренася и захранва от вградена батерия или да се използва свързана към мрежата чрез включения USB кабел. Батерия: Li-Ion 18650 3,7V 1800 mAh (включена в комплекта). Време на работа на батерията: около 3,5 часа при 100% мощност. Време за зареждане на батерията: около 3 часа. LED индикатор за зареждане. Дължина на захранващия USB кабел: 1,5 м.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С щипка | Да |
| Метод на свързване | С батерии/USB |
| Функция | На батерии, включени/LED технолигия/Постепенно димируем |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 210 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 3,5 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Тип | Лампа с щипка |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Стил | Други |
| Series | DISPLAY Solight |
| Производител | Solight |

Модерни, ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
Метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност


Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност


LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност

Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Стъкло, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност


Модерни, дърво
В наличност
LED лампи


Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка