
Модерна настолна лампа дърво с матово сиво стъкло - Umbra
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED настолна лампа с клип за закрепване. Регулируема яркост и избор на цветна температура: 3000K, 4000K, 5000K. 9 нива на яркост. Управление, включване, регулиране на яркостта и цветната температура чрез контролер на USB кабела. Захранване чрез USB кабел с дължина 200 см (кабелът е включен в комплекта, адаптерът за контакт не е включен). Максимален отвор на клипа: 4 см.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| С щипка | Да |
| Тип | Лампа с щипка |
| Стил | Други |
| Място | Офис/Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 4000 K/3000 K/5000 K |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | ORBELA Brilagi, TABLE LAMPS Brilagi, TABLE LAMPS Immax |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
С димер
В наличност
На бюрото, стъкло, с димер
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Ретро, модерни, индустриални
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Ретро, модерни
В наличност

LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност




Модерни
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Стенни часовници
В наличност
Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка