
Brilagi -LED Димируема лампа с щипка ORBELA LED/8W/5V 3000/4000/5000K черна
История на цените
- 16.05.2026 г. - 19,38 € / 37,9 лв.
- 9.10.2025 г. - 19,38 € / 37,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED настолна лампа с клипс за закрепване. Регулируема яркост и избор на цветна температура: 3000K, 4000K, 5000K. 9 нива на яркост. Управление, включване, регулиране на яркостта и цветната температура чрез контролер на USB кабела. Захранване чрез USB кабел с дължина 200 см (кабелът е включен в комплекта, адаптерът за контакт не е включен). Максимален отвор на клипса: 4 см.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| С щипка | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8 W |
| Температура на светлината | 4000/5000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Лампа с щипка |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Офис/Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Тип щепсел | USB |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | TABLE LAMPS Immax, TABLE LAMPS Brilagi, ORBELA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Селска настолна лампа ръждивокафява с дървена основа - Rax
В наличност
Настолна лампа БОСТЪН, черен никел, 1xE27
Стъкло

Настолна лампа КАМЕЛИЯ, черен, 1xE27

Арт Деко настолна лампа черна с опушено стъкло - Vidro
Стъкло
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна керамика 16 см без абажур - Alisia
В наличност
Настолна лампа atmosphera Alec, 52 cm
Модерни, индустриални
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна 2 светлини - Tuning
В наличност
Настолна лампа АСТРО, черен, 1xE27

Настолна лампа atmosphera Ali, 44 cm, Метал
Метал
В наличност
Ретро настолна лампа черна със злато - Magnax Mini
Ретро
В наличност
Настолна лампа ФИНО, графит, 2xE27
Стъкло

Смарт настолна лампа жълта с бронз вкл. WiFi P45 - Milou
Ретро
В наличност
Настолна лампа atmosphera Stela, 32 см, Бамбук
LED лампи
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна с LED димируема с 3-степенен превключвател - Rolla
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Настолна лампа АПОЛО, черен, 1xE27
Модерни, LED лампи, индустриални

Черна настолна лампа Architect - Markslöjd
Ключ за осветление
В наличност
Brilagi - LED Димируема сензорна настолна лампа VARIO LED/24W/230V 3000-6500K черен
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Димируема настолна лампа VARIO LED/15W/230V 3000-6000K черен
С щипка, модерни, LED лампи
В наличност
Настолна лампа ГАЛАКСИ S, черен/бял, 1xE27

Нощна лампа atmosphera Timeo, 25 cm, Керамика - Сребрист
В наличност
Ретро настолна лампа черна с бронз - Milou
Ретро, индустриални, метал
В наличност
Индустриална настолна лампа черна със злато - Kayden
Индустриални, с димер
В наличност
Japandi настолна лампа черна с ленен абажур - Dahlia
Модерни, на нощното шкафче, в джапанди стил
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна керамика 17 см без абажур - Alisia
В наличност
Скръцваща настолна лампа черна с LED с сензорен димер - Lionard
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Brilagi - LED Димируема настолна лампа USB конектор LED/12W/230V черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерна настолна лампа бронз с LED - Disco
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Димируема LED настолна лампа с щипка LED/10W/5V 3000/4000/6000K черна
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Настолна лампа ДАЛАС, графит, 1xE27
Стъкло

Коледна настолна лампа златиста с LED - Facil
LED лампи, на бюрото
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи златисти с бежово RGBW презареждаеми - Elise
Модерни
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Maxi-Cosi - Детско креватче за пътуване IORA AIR бежов
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка с рамка SCHUKO 230V/16A, керамична, бяла
В наличност
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Разклонител с ключ LINEA 2x230 V + 3x USB A/C SCHUKO, черен
В наличност
Kliklap - Двойна ретро розетка за дома с рамка, 230 V, бежова
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка